Trénink

Zdravotní omezení : Srdeční kardiostimulátor, těhotenství !!!

S písemným souhlasem lékaře : Epilepsie, srdeční kardiostimulátor, těžké nemoci oběhového systému, břišní nebo tříselná kýla, těhotenství, nádorová onemocnění, arterioskleróza v pokročilém stádiu, těžká neurologická onemocnění, akutní bakteriální nebo virové onemocnění, diabetes mellitus, poruchy krvácivosti ( hemofilie ), onemocnění jater.

 

Den před tréninkem :

  • nepijte alkohol
  • dopřejte si kvalitní spánek
  • důležitý je dostatek jídla a pijte hodně vody
  • s sebou nemusíte vůbec nic, vše dostanete od nás přímo na místě ( sportovní oblečení, ručník)

 

Sportovní kondice.

NOVÉ IMPULZY PRO MAXIMÁLNÍ VÝKONY.

Výkonné sportovní tělo je více než kdy jindy považováno za symbol úspěchu. Kdo chce udržet krok, musí mít vysoké rezervy ve výkonu. Avšak cvičení v tak rozdílných oblastech, jako je síla, rychlost a vytrvalost, spolyká často neúměrné množství času a energie.Všech těchto tréninkových cílů lze nyní dosáhnout pomocí vysoce efektivní a časově úsporné metody: komplexní trénink se strojem miha bodytec!

VÍCE SÍLY A VYTRVALOSTI PRO PEVNÝ ZÁKLAD.

Svalová síla hraje zvláštní roli jako základ pro individuální výkonnost. Jen s dostatečně vysokou stabilitou svalstva lze podávat maximální výkony. Hluboko uložené stabilizující svalstvo lze konvenčními metodami posilovat jen velmi obtížně. Právě zde umožňuje miha bodytec – díky současné aktivaci kompletního svalstva – maximálně efektivní a časově úsporný trénink. Nedochází k jednostrannému zatěžování těla a odbourává se případná dysbalance svalstva. Protože je trénink kombinován s prováděním aktivních, specifických sportovních pohybů, lze získanou sílu obzvláště efektivně přizpůsobit cílenému sportovnímu pohybu. Striktní oddělení všeobecného silového tréninku a specifického výkonnostního tréninku, s nímž je spojeno vynaložení větší síly a vyšší zatížení, tak již není v podstatě nutné.

NA RYCHLOSTI ZÁLEŽÍ - VÍCE SÍLY SE STROJI MIHA BODYTEC.

Miha bodytec se používá tam, kde běžné metody selhaly: Zatímco konvenční metody umožňují maximální výkon jen při zvýšení síly, zvyšuje trénink se strojem miha bodytec navíc rychlost pohybu – bez vysokého zatížení pasivního pohybového aparátu! Rychle se stahující svalová vlákna jsou obzvlášť efektivně a přímo ovládána elektrickými impulzy, což je nepodcenitelná výhoda, díky níž je stroj miha bodytec téměř nepostradatelný pro sportovce zaměřené na výkon!

 

Vitalita a síla.

NOVÉ IMPULZY PRO ZÁDA

Bolesti zad jsou stejně jako předtím civilizační chorobou č. 1. Postihuje stejnou měrou mladé i starší osoby. Stres, jednostranné zatížení a opomíjení zádového svalstva jsou hlavními příčinami obtíží. S postupujícím časem přechází nemoc do chronického stavu a šetrným režimem se dále prohlubuje. Tím začíná začarovaný kruh, který uvádí postiženého do stavu zoufalství. Existuje ale cesta ven: cílené cvičení zad!

MIHA BODYTEC – ODLEHČENÍ MÍSTO ZATÍŽENÍ

miha bodytec se používá tam, kde běžné metody selhaly. Díky cílenému, individuálně řízenému tréninku se aktivují a posilují také hluboko ležící skupiny svalů, které při konvenčním tréninku nelze procvičovat nebo jen velmi obtížně. Páteř získá stabilitu, zádům se citelně uleví. Určité svalové dysbalance se odstraní a zádové svalstvo se posílí – ideální cesta ke zdravým a silným zádům.

POSÍLENÍ NA VŠECH ÚROVNÍCH

Zdraví znamená kvalitní život – studie dokládají účinnost této formy tréninku:* 88 % probandů výrazně snížilo bolesti svých zad. Četnost a doba trvání bolestí klesly až o 80 %. Před zahájením studie si 40 % účastníků stěžovalo na neustálé bolesti zad, zatímco po 6 týdnech tréninku již bylo již jen 9 %. U 44 % pacientů s chronickými obtížemi bolesti zcela zmizely. Výdrž při typickém zatížení zad v každodenním životě (zvedání těžkých břemen, běh, shýbání se, těžká tělesná práce, sport, jízda autem nebo delší sezení) se zlepšila až o 30 %. To jsou čísla, která znamenají naději v boji proti civilizační chorobě č. 1.

DEJTE SVÝM ZÁDŮM NOVÉ IMPULZY – ZAČNĚTE JIŽ NYNÍ!
*Zdroj: Studie Univerzity Bayreuth (Boeckh-Behrens/Vatter 2003, Boeckh-Behrens/Walz/Niewöhner 2003, Boeckh-Behrens/Sebelefsky/Grützmacher 2002, Boeckh-Behrens/Stötzel/Benner 2003

 

Týmoví hráči.

SPOLEČNÝ ÚSPĚCH.

Bok po boku. Pro efektivní úspěch se strojem miha bodytec je důležitým partnerem osobní trenér. Přitom mu pomáhají předem naprogramovaná nastavení. Tato nastavení může trenér individuálně přizpůsobit cvičící osobě, neboť dokáže nejlépe odhadnout jeho motivaci a disciplínu. Člověk a stroj se tak stávají „vítězným týmem“.

 

Štíhlá postava a odstranění celulitidy.

NOVÉ IMPULZY PRO VAŠI VYSNĚNOU POSTAVU.
 
miha bodytec se používá tam, kde běžné metody selhaly: Cíleně a v individuálních dávkách se současně aktivují a procvičují téměř všechny velké skupiny svalů, dokonce i těžko přístupné svaly v pase a na bocích! Zvyšuje se látková výměna a aktivita enzymů, roste spalování kalorií. Posiluje se svalstvo, přebytečný tuk se přeměňuje na energii a úspěšně se odbourává, což je efekt, který přetrvává ještě celé hodiny po tréninku! Výsledek je nepřehlédnutelný: efektivní a intenzivní modelování postavy díky posílení svalové hmoty při současném odbourávání přebytečného tělesného tuku.

PŘIROZENĚ ŠTÍHLÁ POSTAVA BEZ CELULITIDY - KOMPLEXNÍ TRÉNINK SE STROJEM MIHA BODYTEC

Silné svalové kontrakce povzbuzují produkci kolagenu a prokrvení kůže, přeměna energie se dlouhodobě zvyšuje. Pozitivní účinky: Snižuje se hmotnost a obsah tuku a povzbuzuje se látková výměna. Efektivně se odstraní nehezké tukové polštářky v pase a na bocích, pod kůží se vyrýsují viditelně pevnější a hladší svaly. Až do pokročilého věku lze preventivně předcházet celulitidě nebo s ní účinně bojovat.

ZHUBNOUT - TVAROVAT - ZPEVNIT: VIDITELNÝ ÚSPĚCH NA VŠECH ÚROVNÍCH

Ať už chcete užší pas, vyrýsované svaly nebo méně tuku – studie potvrzují účinky komplexního tréninku se strojem miha bodytec:*  87 % účastníků uvedlo, že jsou nadšení z výrazně viditelných efektů modelování postavy a že vnímají své tělo podstatně pozitivněji. 89 % respondentů se cítilo posílenější a pevnější díky cvičení. Podíl tělesného tuku se díky cvičení snížil během 6 týdnů EMS tréninku až o 4 %. Ženy ztratily v pase a na bocích v průměru 1,5 cm. Muži snížili obvod břicha až o 2,3 cm a současně posílili svaly na nohou, pažích a hrudi se zvýšením objemu o 1-2 cm. Osoby s nadváhou ztratily v průměru 3,5 kg a 9 % tělesného tuku a 6,5 cm u obvodu pasu a 2 cm u obvodu paží po pouhých 13 týdnech tréninku. Senioři ve věku nad 65 let ztratili 6,8 % břišního tuku a 6 cm u obvodu v pase již při velmi nenáročném 30minutovém tréninku prováděném každých 5 dní.
 

MIHA BODYTEC - EFEKTIVNÍ A DOKONALÉ TVAROVÁNÍ POSTAVY!
*Zdroj: Studie Univerzity Bayreuth (Boeckh-Behrens/Vatter 2003, Boeckh-Behrens/Walz/Niewöhner 2003, Boeckh-Behrens/Sebelefsky/Grützmacher 2002, Boeckh-Behrens/Stötzel/Benner 2003, Boeckh-Behrens/Treu 2002), studie Univerzity Friedricha Alexandera Erlangen-Norimberk (Kemmler/Birlauf/von Stengel 2009), vlastní studie

 

                                                                                                                  Zdroj obsahu této sekce : www.miha-bodytec.com

 

EMS = NOVÁ TECHNOLOGIE A TREND.